понеділок, 2 травня 2016 р.

Безпека життєдіяльності дітей

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТРАВМАТИЗМУ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ

1. Не залишати дітей без нагляду. 2. Перевірити обладнання дитячого майданчика, щоб запевнитися у відсутності чинників, що можуть спричинити травмування. 3. Оглянути територію навколо будинку і перевірити наявність від­критих підвалів, каналізаційний люків, ям, електрощитів, недобудова­них об'єктів, стоянок автотранспорту тощо.

БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

1. Виконувати правила дорожнього руху. 2. Проаналізувати місце проживання на предмет оцінки інтенсивності дорожнього руху. 3. Дозволяти старшим дітям самостійно переходити дорогу лише за пов­ної відсутності руху.



БЕЗПЕКА В ЛІСІ, БІЛЯ ВОДОЙМИ

1. Під час перебування на вулиці в літній день захищати голову ди­тини панамою. 2. Регулювати перебування дитини під сонцем, щоб запобігти опі­кам шкіри. 3. Дозувати перебування дитини у воді, щоб організм не переохолод­жувався.
4. Не залишати дитину без нагляду біля водойми. 5. Не дозволяти купатись та стрибати у воду в неперевірених мі­сцях. 6. Для купання обирати незасмічені з твердим дном, без водорос­тей та мулу місця. 7. Забороняти користуватись човном, плотом без супроводу дорос­лих. 8. Не дозволяти запливати на глибину, використовуючи гумовий матрац чи іграшку. 9. Не допускати пустощів на воді (лякати, утримувати одне одного під водою). 10. Забороняти ходити до лісу буз супроводу дорослих. 11. Під час перебування у лісі разом із дітьми не збирати та не вживайте незнайомих грибів, ягід, рослин. 12. Не розводити у лісі багаття під час посухи; в разі необхідності, розмістити його на відкритому місці. Після використання ретельно загасити його та засипати землею. 13. Для походу до лісу одяг дитини добирати таким чином, щоб оптимально захистити її від комах, кліщів та інших несподіванок.

Немає коментарів:

Дописати коментар